Понеділок, 20.11.2017, 10:23

РБДЮТ Бориспільщини

Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Друзі сайту



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Жовтень » 23 » Конкурс юних фотоаматорів "Моя Україно!"
16:43
Конкурс юних фотоаматорів "Моя Україно!"
Підсумки районного етапу
Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!»
2013 рік

""
Номінація «Портрет»

старша група
І місце – «Очікування», Орлова Дарина, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас, кер.- Іванець Ю.В.
середня група
І місце – «Вийду на вулицю», Цвіль Тетяна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер.- Іванець Ю.В.
ІІ місце – «Дівчина-весна», Антоненко Анна, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 7 клас, кер – Похиль Н.Д.
молодша група
І місце – «Ельф», Колотуша Юлія, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 4 клас, кер.- Іванець Ю.В.
Номінація «Архітектура та мистецтво»

старша група
І місце – «Небесні химери», Котул Ольга, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Пасько Л.А.
ІІ місце – «Воронцовський палац», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст.., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
ІІІ місце – «Місто Лева», Журавель Анна, Гірська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Шарапа В.Г.
середня група
І місце - «Куточок спокою», Цвіль Тетяна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер.- Іванець Ю.В.
молодша група
І місце - «Мазанка», Кривак Антон, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 1 клас, кер.- Кривак Т.П.
ІІ місце – «Втеча від цивілізації, або без Wi-fi», Боровик Ангеліна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., кер.- Іванець Ю.В.
Номінація «Експериментальне фото»

старша група
І місце – «Київ золотавий», Кубриш Вікторія, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Орловська Л.Р.
ІІ місце – «Оживай», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
ІІІ місце – «Крізь далини часу», Піріді Олена, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Піріді Н.М.
середня група
І місце – «Вічне і святе», Цвіль Тетяна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер.- Іванець Ю.В.
Номінація «Друзі людини»

старша група
І місце – «Цікава Варвара», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
ІІ місце - «Приємного апетиту», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
ІІІ місце – «Кіт Баюн», Котул Ольга, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Пасько Л.А.
ІІІ місце – «Колиска небесних духів», Піріді Олена, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Піріді Н.М.
середня група
І місце – « Магнетизм дитячого погляду», Собко Марія, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер. – Собко О.О.
ІІ місце - «Виступ на біс», Цвіль Тетяна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер.- Кухтик О.І.
ІІІ місце - «Солодка весна», Нижник Владислав, Гірська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер – Шевченко Л.В.
Номінація «Пейзаж»

старша група
І місце – «Дорога в осінь», Орлова Дарина, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас, кер.- Іванець Ю.В.
ІІ місце – «Казковий вечір», Ананьєва Діана, Гірська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер – Шевченко Л.В.
ІІ місце - «Казкове поле», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
середня група
І місце – «Де ти, Дон Кіхоте?» Грицаєнко Наталія, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер.- Іванець Ю.В.
ІІ місце - «Карпати – моя любов», Собко Марія, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер. – Собко О.О.
молодша група
І місце - «А там дива…», Колотуша Юлія, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 4 клас, кер.- Іванець Ю.В.
Номінація «Натюрморт»

старша група
І місце – «Диво природи», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
середня група
І місце – «Грибний велопробіг», Антоненко Анна, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 7 клас, кер – Похиль Н.Д.
Номінація «Казкове та комедійне фото»

старша група
І місце – «Хоч у світі ХХІ вік – та на мавпу схожий чоловік», Котул Ольга, Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас, кер – Пасько Л.А.
ІІ місце - «Лови хмарку», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О
середня група
І місце – «Мене приніс лелека», Цвіль Тетяна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер.- Кухтик О.І.
ІІ місце - «Лісова хатинка», Собко Марія, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас, кер. – Собко О.О.
молодша група
І місце - «Майже родичі», Боровик Ангеліна, В.Олександрівська ЗОШ І-ІІІ ст., кер.- Іванець Ю.В.
Номінація «Підводні фантазії»

старша група
І місце - «Красень підводного світу», Романович Дарія, Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст., 9 клас, кер – Орловська Л.Р.
ІІ місце – «Володарка морська», Манащенко Олександра, Кіровська ЗОШ І-ІІІ ст., 10 клас, кер – Чабанова Т.О.
Участь – Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ст., Головурвівська ЗОШ І-ІІІ ст


Переглядів: 305 | Додав: Ніка | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: