Неділя, 24.09.2017, 02:41

РБДЮТ Бориспільщини

Меню сайту
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту



Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Грудень » 15 » Театральна маска
11:44
Театральна маска
ІНФОРМАЦІЯ
про проведення районного конкурсу дитячої творчості «Театральна маска»

Кравчун А.Г.,
методист РБДЮТ

Відповідно до річного плану масових заходів РБДЮТ з 30.10 по 10.11.2014 року був проведений районний конкурс дитячої творчості «Театральна маска». Конкурс проводився з метою стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік; виявлення та підтримки юних талантів та обдарувань; виховання у гуртківців естетичного ставлення до дійсності та мистецтва, світоглядних уявлень і ціннісних художніх орієнтацій; підвищення художнього рівня і виконавської майстерності учасників.
У конкурсі взяли участь 16 вихованців гуртків із 8 шкіл району: Головурівської ЗОШ І-ІІІ ст., Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст., Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст., Любарецької ЗОШ І-ІІІ ст., Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст., Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., Щасливського НВК.
При оцінюванні робіт враховувалися такі критерії: оригінальність задуму; рівень володіння технікою виконання, матеріалом; творчий підхід; чистота виконання, охайність роботи; повнота розкриття теми, цілісність художнього враження.
Хочеться відмітити різноплановість робіт та використання різноманітних технік їх виготовлення. Серед недоліків можна назвати невдале композиційне рішення робіт, іноді відсутність почуття міри, несвоєчасну подачу експонатів на конкурс, відсутність ярликів та кріплень.
Переможцями виставки-конкурсу стали:

Гран-прі - Павлюк Марія, вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» на базі Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Овсюхно Марія Петрівна (робота "Театралка-мрійниця")
Номінація «Панно»:

І місце – Саранча Анастасія, вихованка гуртка «Витинанка» на базі Щасливського НВК, керівник Мартинюк Н.В.
ІІ місце – Ігнатьєва Анна, учениця Любарецької ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце – Крубер Яна, вихованка гуртка «Handmade» на базі Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Доніч Н.І.
Номінація «Маска»:

І місце – Тригуб Олександра, вихованка гуртка «Мистецтво ліплення» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Л.К.
ІІ місце – Безсмертна Марина, вихованка гуртка «Прикрась свій дім» на базі Кіровської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Олешко Л.О.
ІІІ місце – Цибуля Ольга, вихованка гуртка «М’яка іграшка» на базі Дударківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Деркач Н.О.
Лауреатами конкурсу стали:

- Тригуб Дмитро, вихованець гуртка «Мистецтво ліплення» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Л.К.
- Безверхий В’ячеслав, вихованець гуртка «Мистецтво ліплення» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Л.К.
- Шолох Людмила, вихованка гуртка «Мистецтво ліплення» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Л.К.
- Тригуб Каріна, вихованка гуртка «Мистецтво ліплення» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Л.К.
- Калаш Анастасія, вихованка гуртка «Мистецтво ліплення» на базі Сошниківської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Безверха Л.К.
- Оришкевич Максим, учень Мирненської ЗОШ І-ІІІ ст.
Переглядів: 453 | Додав: Ніка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: